АЛАН WАЛКЕР РАМЕ УЗ РАМЕ СА ЏАСТИНОМ БИБЕРОМ

Након што је звезда ЕXИТ фестивала Алан Wалкер постигао огроман успех хитом “Фадед”, који је достигао платинасте тираже у преко 10 земаља и истим синглом премашио милијарду YоуТубе прегледа, уследио је још један ветар у леђа за овог  талентованог норвешког продуцента – позив за заједничку турнеју са Џастином Бибером!

https://www.instagram.com/p/BS1XG_Wl8X-/?taken-by=alanwalkermusic

Наиме, Алан Wалкер ће бити специјални гост на концертима популарног певача у Индији и својим сетовима ће отварати Биберове наступе. Wалкер, који ће бити један од хедлајнера овогодишњег Еxита, већ је радио са највећим музичким именима данашњице иако има само 19 година. Аутор хита „Фадед“ је недавно отворио и Ријанин концерт па не чуди ни што Бибер хоће сарадњу са њим. Уз то, Биллбоард Данце прогласио га је за музичара на ког током 2017. треба обратити пажњу па сумње нема да његово време тек долази.

Алан Wалкер – Фадед: https://www.youtube.com/watch?v=60ItHLz5WEA

Поред хитова „Фадед”, „Алоне“ и „Синг Ме то Слееп“, интернет сензација ће свим посетиоцима Петроварадинске тврђаве представити и свој нови сингл “Игните” у сарадњи са текстописцем и продуцентом К-391.

Улазнице за ЕXИТ по цени од 6.490 динара само до понедељка!

Овогодишњи ЕXИТ фестивал одржаће се од 6. до 9. јула, уз специјални наступ састава Тхе Киллерс на Гет ЕXИТед догађају 5. јула. Осигурајте своје место на Еxиту по промотивној цени од 6.490 динара са 60% попуста! Акција траје најкасније до понедељка, 24. априла у поноћ, а можда и краће, до истека залиха!

 

Извор: Еxит пресс

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *