ms office 2010 professional plus free for windows 10 free adobe after effects cc 2017 free ashampoo music studio 6 anleitung free windows 7 home premium activation key 2018 free microsoft office professional plus 2016 keygen crack free json viewer windows 10 crack microsoft visio 2010 32 bit free adobe premiere pro cs6 basic tutorial pdf free
Налазите се овде
Почетна > Култура > Филм > Анимирани филм > REPERTOAR BIOSKOPA CINEPLEXX PROMENADA OD 9. DO 15. SEPTEMBRA

REPERTOAR BIOSKOPA CINEPLEXX PROMENADA OD 9. DO 15. SEPTEMBRA

REPERTOAR 09-15.09.2021.

 

ČETVRTAK

 

After 3: Posle pada: 17:00 2D, 20:00 2D, 22:10 2D

Avanture Bigfut porodice: 15:00 2D

Escape room 2: Bez izlaza: 17:30 MX4D 2D, 19:40 2D

Glavni heroj: 22:00 MX4D 3D

Mali šef: Porodični biznis: 15:20 MX4D 3D, 15:40 3D, 16:50 2D, 17:50 3D, 19:10 Titl 2D

Malignant: 19:30 2D

Minamata: 15:25 2D

Nečista krv: Greh predaka: 19:00 2D, 21:10 2D

Patrolne šape: Film: 15:10 2D

Respect: 21:20 2D

Šeng-Či i legenda o deset prstenova: 16:50 2D, 19:20 MX4D 3D, 21:30 3D

Skok: 17:45 2D

Soba želja: 21:45 2D

Zloćudno: 19:30 2D

 

PETAK

 

After 3: Posle pada: 17:00 2D, 20:00 2D, 22:10 2D

Avanture Bigfut porodice: 15:00 2D

Escape room 2: Bez izlaza: 17:30 MX4D 2D, 19:40 2D

Glavni heroj: 22:00 MX4D 3D

Mali šef: Porodični biznis: 15:20 MX4D 3D, 15:50 3D, 16:50 2D, 18:00 3D, 19:10 Titl 2D

Malignant: 19:30 2D

Minamata: 15:25 2D

Nečista krv: Greh predaka: 19:00 2D, 21:10 2D

Patrolne šape: Film: 15:10 2D

Respect: 21:20 2D

Šeng-Či i legenda o deset prstenova: 16:50 2D, 19:20 MX4D 3D, 21:30 3D

Skok: 17:45 2D

Soba želja: 21:45 2D

Zloćudno: 19:30 2D

 

SUBOTA I NEDELJA

 

After 3: Posle pada: 17:00 2D, 20:00 2D, 22:10 2D

Avanture Bigfut porodice: 11:10 2D, 15:00 2D

Escape room 2: Bez izlaza: 17:30 MX4D 2D, 19:40 2D

Glavni heroj: 22:00 MX4D 3D

Mali šef: Porodični biznis: 11:00 MX4D 3D, 11:30 3D, 12:30 2D, 13:10 MX4D 2D, 13:40 3D, 14:40 2D, 15:20 MX4D 3D, 15:50 3D, 16:50 2D, 18:00 3D, 19:10 Titl 2D

Malignant: 19:30 2D

Minamata: 15:25 2D

Nečista krv: Greh predaka: 19:00 2D, 21:10 2D

Neukrotivi Spirit: 13:00 2D

Patrolne šape: Film: 11:20 2D, 13:20 2D, 15:10 2D

Respect: 21:20 2D

Šeng-Či i legenda o deset prstenova: 16:50 2D, 19:20 MX4D 3D, 21:30 3D

Skok: 17:45 2D

Soba želja: 21:45 2D

Svemirski basket: 12:45 2D

Zloćudno: 19:30 2D

 

 

PONEDELJAK, UTORAK I SREDA

 

After 3: Posle pada: 17:00 2D, 20:00 2D, 22:10 2D

Avanture Bigfut porodice: 15:00 2D

Escape room 2: Bez izlaza: 17:30 MX4D 2D, 19:40 2D

Glavni heroj: 22:00 MX4D 3D

Mali šef: Porodični biznis: 15:20 MX4D 3D, 15:50 3D, 16:50 2D, 18:00 3D, 19:10 Titl 2D

Malignant: 19:30 2D

Minamata: 15:25 2D

Nečista krv: Greh predaka: 19:00 2D, 21:10 2D

Patrolne šape: Film: 15:10 2D

Respect: 21:20 2D

Šeng-Či i legenda o deset prstenova: 16:50 2D, 19:20 MX4D 3D, 21:30 3D

Skok: 17:45 2D

Soba želja: 21:45 2D

Zloćudno: 19:30 2D

 

 

 

 Izvor: CINEPLEXX Panonija d.o.o.

Оставите одговор

Top