REPERTOAR BIOSKOPA CINEPLEXX PROMENADA OD 5. DO 11. JANUARA

ČETVRTAK

Avatar – Put vode: 13:00 MX4D 3D, 14:00 3D, 15:15 2D, 16:45 MX4D 3D, 17:40 3D, 19:00 3D, 20:30 MX4D 3D, 21:15 2D

Divlja noć: 21:45 2D

Duhovi prošlosti: 17:30 2D

Garbura: 19:30 2D

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY: FILM O VITNI HJUSTON: 20:15 2D

Lil, Lil, krokodil: 13:45 2D, 16:00 2D, 18:10 2D

M3gan: 18:30 2D, 20:45 2D

Mačak u čizmama: Poslednja želja: 14:15 2D, 15:30 3D, 16:30 2D

Meda sa severa 3: Kraljevska avantura: 15:00 2D

Neverovatni Moris: 13:15 2D, 14:45 2D, 16:45 2D

Operacija Fortuna: Prevara veka: 17:00 2D, 19:15 2D, 21:30 2D

Venčanje za umreti: 18:45 2D, 21:00 2D

PETAK

Avatar – Put vode: 11:30 3D, 13:00 3D, 14:00 MX4D 3D

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY: FILM O VITNI HJUSTON: 14:45 2D

Lil, Lil, krokodil: 11:30 MX4D 2D, 12:30 2D, 15:10 2D

M3gan: 12:45 2D, 15:00 2D

Mačak u čizmama: Poslednja želja: 11:15 2D

Neverovatni Moris: 13:30 2D, 15:30 2D

Operacija Fortuna: Prevara veka: 12:00 2D, 14:30 2D

Venčanje za umreti: 13:15 2D, 15:20 2D

SUBOTA

Avatar – Put vode: 15:00 2D, 16:45 MX4D 3D, 17:40 3D, 19:00 3D, 20:30 MX4D 3D, 21:15 2D

Divlja noć: 21:45 2D

Duhovi prošlosti: 17:30 2D

Garbura: 19:30 2D

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY: FILM O VITNI HJUSTON: 20:15 2D

Lil, Lil, krokodil: 16:00 2D, 18:10 2D

M3gan: 18:30 2D, 20:45 2D

Mačak u čizmama: Poslednja želja: 15:15 2D, 16:30 2D

Neverovatni Moris: 15:30 2D, 16:45 2D

Operacija Fortuna: Prevara veka: 17:00 2D, 19:15 2D, 21:30 2D

Venčanje za umreti: 18:45 2D, 21:00 2D

NEDELJA

Avatar – Put vode: 11:30 3D, 13:10 MX4D 3D, 14:00 3D, 15:15 2D, 16:45 MX4D 3D, 17:40 3D, 19:00 3D, 20:30 MX4D 3D, 21:15 2D

Divlja noć: 21:45 2D

Duhovi prošlosti: 17:30 2D

Garbura: 19:30 2D

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY: FILM O VITNI HJUSTON: 20:15 2D

Lil, Lil, krokodil: 11:00 MX4D 2D, 11:40 2D, 13:50 2D, 16:00 2D, 18:10 2D

M3gan: 18:30 2D, 20:45 2D

Mačak u čizmama: Poslednja želja: 12:30 3D, 14:30 2D, 15:30 3D, 16:30 2D

Meda sa severa 3: Kraljevska avantura: 12:15 2D, 15:00 2D

Neverovatni Moris: 11:15 2D, 12:30 2D, 13:30 2D, 14:45 2D, 16:45 2D

Operacija Fortuna: Prevara veka: 17:00 2D, 19:15 2D, 21:30 2D

Venčanje za umreti: 18:45 2D, 21:00 2D

PONEDELJAK, UTORAK I SREDA

Avatar – Put vode: 15:00 2D, 16:45 MX4D 3D, 17:40 3D, 19:00 3D, 20:30 MX4D 3D, 21:15 2D

Divlja noć: 21:45 2D

Duhovi prošlosti: 17:30 2D

Garbura: 19:30 2D

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY: FILM O VITNI HJUSTON: 20:15 2D

Lil, Lil, krokodil: 16:00 2D, 18:10 2D

M3gan: 18:30 2D, 20:45 2D

Mačak u čizmama: Poslednja želja: 15:15 3D, 16:30 2D

Neverovatni Moris: 15:30 2D, 16:45 2D

Operacija Fortuna: Prevara veka: 17:00 2D, 19:15 2D, 21:30 2D

Venčanje za umreti: 18:45 2D, 21:00 2D

Izvor: TV Ars Medija

Administrator: DNM

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.