REPERTOAR BIOSKOPA CINEPLEXX PROMENADA OD 29. DECEMBRA 2022. DO 4. JANUARA 2023.

ČETVRTAK I PETAK

Avatar – Put vode: 15:20 2D, 16:00 MX4D 3D, 17:00 3D, 19:00 2D, 19:45 MX4D 3D, 20:45 3D

Divlja noć: 20:30 2D

Duhovi prošlosti: 18:40 2D, 21:00 2D

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY: FILM O VITNI HJUSTON: 17:40 2D, 20:15 2D

Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu: 21:30 2D

Lil, Lil, krokodil: 15:30 2D, 17:50 2D, 19:15 2D

Mačak u čizmama: Poslednja želja: 17:15 2D

Meda sa severa 3: Kraljevska avantura: 16:15 2D

Najbolji rođendan ikada: 15:50 2D

Republika Srpska: Borba za slobodu: 16:30 2D

Venčanje za umreti: 18:15 2D, 20:00 2D, 22:00 2D

SUBOTA

Avatar – Put vode: 12:45 3D, 14:00 MX4D 3D

Duhovi prošlosti: 15:15 2D

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY: FILM O VITNI HJUSTON: 14:30 2D

Lil, Lil, krokodil: 11:30 MX4D 2D, 12:30 2D, 14:45 2D

Mačak u čizmama: Poslednja želja: 11:15 3D, 13:15 2D

Meda sa severa 3: Kraljevska avantura: 12:15 2D, 14:15 2D

Najbolji rođendan ikada: 11:00 2D

Venčanje za umreti: 13:00 2D, 15:00 2D

NEDELJA

Avatar – Put vode: 15:20 2D, 16:00 MX4D 3D, 17:00 3D, 19:00 2D, 19:45 MX4D 3D, 20:45 3D

Duhovi prošlosti: 18:40 2D, 21:00 2D

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY: FILM O VITNI HJUSTON: 17:40 2D, 20:15 2D

Lamborgini: Čovek koji je stvorio legendu: 21:30 2D

Lil, Lil, krokodil: 15:30 2D, 17:50 2D, 19:15 2D

M3gan: 16:30 2D, 20:30 2D

Mačak u čizmama: Poslednja želja: 17:15 2D

Meda sa severa 3: Kraljevska avantura: 16:15 2D

Najbolji rođendan ikada: 15:50 2D

Venčanje za umreti: 18:15 2D, 20:00 2D, 22:00 2D

PONEDELJAK I UTORAK

Avatar – Put vode: 12:00 MX4D 3D, 13:15 3D, 15:20 2D, 16:00 MX4D 3D, 17:00 3D, 19:00 2D, 19:45 MX4D 3D, 20:45 3D

Divlja noć: 21:30 2D

Duhovi prošlosti: 18:40 2D, 21:00 2D

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY: FILM O VITNI HJUSTON: 17:30 2D, 20:15 2D

Lil, Lil, krokodil: 11:00 2D, 13:10 2D, 15:40 2D, 17:50 2D, 19:15 2D

M3gan: 16:30 2D, 20:30 2D

Mačak u čizmama: Poslednja želja: 11:40 3D, 13:40 2D, 15:00 3D, 17:15 2D

Meda sa severa 3: Kraljevska avantura: 12:15 2D, 14:15 2D, 16:15 2D

Najbolji rođendan ikada: 11:15 2D, 12:50 2D, 14:45 2D

Venčanje za umreti: 15:30 2D, 18:15 2D, 20:00 2D, 22:00 2D

SREDA

Avatar – Put vode: 13:20 3D, 15:20 2D, 16:00 MX4D 3D, 17:00 3D, 19:00 2D, 19:45 MX4D 3D, 20:45 3D

Divlja noć: 21:30 2D

Duhovi prošlosti: 18:40 2D, 21:00 2D

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY: FILM O VITNI HJUSTON: 17:30 2D, 20:15 2D

Lil, Lil, krokodil: 13:00 2D, 13:30 MX4D 2D, 15:40 2D, 17:50 2D, 19:15 2D

M3gan: 16:30 2D, 20:30 2D

Mačak u čizmama: Poslednja želja: 13:40 2D, 15:00 3D, 17:15 2D

Meda sa severa 3: Kraljevska avantura: 14:15 2D, 16:15 2D

Najbolji rođendan ikada: 13:10 2D, 14:45 2D

Venčanje za umreti: 15:30 2D, 18:15 2D, 20:00 2D, 22:00 2D

Izvor: TV Ars Medija

Administrator: DNM

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.