Nalazite se ovde
Početna > Najave Događaja > REPERTOAR BIOSKOPA CINEPEXX PROMENADA OD 13. DO 19. DECEMBRA

REPERTOAR BIOSKOPA CINEPEXX PROMENADA OD 13. DO 19. DECEMBRA

 ČETVRTAK

Akvamen: 19:30 MX4D 3D, 20:00 3D, 22:30 3D

Asteriks i tajna čarobnog napitka: 15:302D, 17:15 3D

Boemska rapsodija: 21:50 2D

Fantastične zveri 2 – Grindelvaldovi zločini: 14:15 3D, 17:00 MX4D 3D, 19:00 3D

Grinč: 14:50 3D, 15:10 MX4D 3D, 16:40 2D, 18:30 3D

Južni vetar: 17:00 2D,19:30 2D, 22:00 2D

Krarlj Petar Prvi: 15:00 2D, 17:30 2D, 19:45 2D, 22:45 2D

Krcko Oraščić i četiri kraljevstva: 14:00 2D, 16:00 3D

Krid 2: 22:50 2D

Kursk: Prokletstvo dubine: 20:30 2D, 22:50 2D

Robin Hud – Početak: 21:40 2D

Smrtonosne mašine: 18:00 2D, 20:20 3D, 22:15 MX4D 3D

Spajdermen – Novi svet: 14:30 2D, 15:15 MX4D 3D, 16:45 2D, 17:30 MX4D 3D, 19:30 OmU 2D

PETAK

Akvamen: 19:30 MX4D 3D, 19:45 3D, 22:30 3D

Asteriks i tajna čarobnog napitka: 15:30 2D, 17:15 3D

Boemska rapsodija: 21:15 2D

Fantastične zveri 2 – Grindelvaldovi zločini: 14:15 3D, 17:00 MX4D 3D, 19:00 3D

Grinč: 14:50 3D, 15:10 MX4D 3D, 16:40 2D, 18:30 3D

Južni vetar: 17:00 2D, 19:30 2D, 22:00 2D

Krarlj Petar Prvi: 15:00 2D, 17:30 2D, 20:00 2D, 22:25 2D

Krcko Oraščić i četiri kraljevstva: 14:00 2D, 16:00 3D

Krid 2: 22:50 2D

Kursk: Prokletstvo dubine: 20:302D, 22:50 2D

Robin Hud – Početak: 21:40 2D

Smrtonosne mašine: 18:00 2D, 20:20 3D, 22:15 MX4D 3D

Spajdermen – Novi svet: 14:30 2D, 15:15 MX4D 3D, 16:45 2D, 17:30 MX4D 3D, 19:00 OmU 2D

SUBOTA/NEDELJA          

Akvamen: 19:30 MX4D 3D, 19:45 3D, 22:30 3D

Asteriks i tajna čarobnog napitka: 12:00 2D, 13:45 3D, 15:30 2D, 17:15 3D

Boemska rapsodija: 21:15 2D

Fantastične zveri 2 – Grindelvaldovi zločini: 14:15 3D, 17:00 MX4D 3D, 19:00 3D

Grinč: 11:20 MX4D 3D, 12:10 3D, 13:00 2D, 14:50 3D, 15:10 MX4D 3D, 16:40 2D, 18:30 3D

Južni vetar: 17:002D, 19:30 2D, 22:00 2D

Krarlj Petar Prvi: 12:30 2D, 15:00 2D, 17:30 2D, 20:00 2D, 22:25 2D

Krcko Oraščić i četiri kraljevstva: 13:10 MX4D 3D, 14:00 2D, 16:00 3D

Krid 2: 22:50 2D

Kursk: Prokletstvo dubine: 20:30 2D, 22:50 2D

Robin Hud – Početak: 21:40 2D

Smrtonosne mašine: 18:00 2D, 20:20 3D, 22:15 MX4D 3D

Spajdermen – Novi svet: 12:15 2D, 13:00 MX4D 3D, 14:30 2D, 15:15 MX4D 3D, 16:45 2D, 17:30 MX4D 3D, 19:00 OmU 2D

PONEDELJAK/UTORAK/SREDA

 

Akvamen: 19:30 MX4D 3D, 19:45 3D,22:30 3D

Asteriks i tajna čarobnog napitka:15:30 2D, 17:15 3D

Boemska rapsodija: 21:15 2D

Fantastične zveri 2 – Grindelvaldovi zločini: 14:15 3D, 17:00 MX4D 3D, 19:00 3D

Grinč: 14:50 3D, 15:10 MX4D 3D,16:400 2D,18:30 3D

Južni vetar:17:00 2D, 19:30 2D, 22:00 2D

Krarlj Petar Prvi: 15:00 2D, 17:30 2D, 20:00 2D, 22:25 2D

Krcko Oraščić i četiri kraljevstva: 14:00 2D, 16:00 3D

Krid 2: 22:50 2D

Kursk: Prokletstvo dubine: 20:30 2D, 22:50 2D

Robin Hud – Početak: 21:40 2D

Smrtonosne mašine: 18:00 2D, 20:20 3D, 22:15 MX4D 3D

Spajdermen – Novi svet: 14:30 2D, 15:15 MX4D 3D, 16:45 2D, 17:30 MX4D 3D, 19:00 OmU 2D

 

Izvor: Promenada Shopping Center

Ostavite odgovor

Top